Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
BALKANLARDA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEKLER... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Perşembe, 05 Şubat 2015 16:36

Sakarya’da yapılan Minikler ve Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonası’nda tarih yazan Erzurumlu karateciler, Balkan Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecekler.

Türkiye Karate Federasyonu tarafından 28 Ocak 1 Şubat 2015 tarihlerinde Sakarya’da gerçekleştirdiği Minikler ve Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonası’ndan Erzurumlu karateciler mutlu döndüğü minik ve yıldız karateciler elde ettikleri derecelerle Erzurum’un gurur kaynağı olurken, Milli takıma seçilme başarısı gösterdi.

Antrenörler Muhammet Çelebi, Özkan Kırıveroğlu ve Emre Karataş yönetiminde tatamiye çıkan Erzurumlu karatecilerden Muhammet Emir Halis katada ferdi olarak üçüncü oldu ve bronz madalya kazandı. Ayrıca Muhammet Emir Halis, Bilal Bayram ve Ömer Faruk Demirel’den oluşan 2002-2001 doğumlu kata takımı Türkiye şampiyonu olma başarısı gösterdi. 2004 doğumlu yıldızlar kumite müsabakalarında tatamiye çıkan Erzurumlu Haktan Heray müthiş bir performans göstererek, rakiplerini mağlup etti. Türkiye şampiyonu olan Heray, altın madalyanın sahibi olarak birincilik kürsüsüne çıktı.  Katada şampiyon olan sporcuların yanı sıra kumitede ferdi olarak birinci olan Haktan Heray, Balkan Karate Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını kazandı.

Son Güncelleme: Perşembe, 05 Şubat 2015 17:07
 
TwitterFacebook