Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
CURLING TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Pazartesi, 27 Mayıs 2013 13:01

Kulüplerarası 1. Lig Curling Türkiye Şampiyonası’nın yankıları sürüyor. 10 bayan 10’da erkek takımın katılımı ile bu sezon gerçekleştirilen Curling Birinci Lig maçları sonunda bayanlarda şampiyonluk kürsüsüne çıkan Çelebi Spor Kulübünde bayram havası esiyor.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen ve Türkiye Buz Paneti Federasyonu tarafından organize edilen Kulüplerarası 1. Lig Curling Türkiye Müsabakaları sonucunda bayanlarda şampiyon olan ve erkeklerde de üçüncü olan Çelebi Spor’da coşku doruk noktasına ulaştı. Antrenör Ahmet Çelik’in zafere taşıdığı bayanlar elde ettikleri başarı ile camianın gözbebeği oldu.

ÇELEBİ: HEDEFİMİZ TÜRK SPORUNA HİZMETTİR

Çelebi Spor Kulübü’nün kurucu başkanı olan onursal başkan Ahmet Çelebi, curlingde gelen zaferle büyük bir gurur duyduklarını söyledi. Şampiyonluğun mimarının antrenör Ahmet Çelik ile sporcuları olduğunun altını çizen Çelebi, “Bizi artık tüm Türkiye hatta Dünya Karatedeki başarılarımızla tanıyor. Ancak biz öncelikle Türk sporuna hizmet etmeyi kendimize şiar edinmiş durumdayız.

Ana branşımız Karatenin yanı sıra bir çok spor branşında hizmet veriyoruz. Çelebispor, bu tür başarıların yanı sıra Erzurum basının desteği ve velilerimizin bizlere güveni ile başarılı hizmetlere imza atmaya devam edecek” konuştu.

Son Güncelleme: Pazartesi, 27 Mayıs 2013 13:21
 
TwitterFacebook