Bu icerigi gorebilmeniz icin Flash Player yuklu olmasi gerekiyor...
KÖKBİBER VE PINARBAŞI' NDAN BALKAN ÜÇÜNCÜLÜĞÜ... PDF Yazdır e-Posta
TwitterFacebook
Perşembe, 15 Mart 2012 11:40
(Erzurum-GHSİM) Sırbistan’da yapılan Çocuklar ve Büyükler Balkan Şampiyonası’nın yankıları sürüyor. Montenegro’nun Hercegnovi kentinde yapılan ve 13 ülkeden bin sporcunun katıldığı Büyükler ve Çocuklar Balkan Karate Şampiyonası’nda Erzurum Çelebisporlu karatecilerden Necati Pınarbaşı ve Zeynep Kökbiber üçüncülük sevinci yaşadı.
Ev sahipliğini Montenegro’nun yaptığı Türkiye’nin yanı sıra Karadağ, Sırbistan, Makedonya, Yunanistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Macaristan, Romanya, Kıbrıs Rum Kesimi ile Slovenya katıldığı Balkan Şampiyonası’nda  Zeynep Kökbiber, yıldız bayanlarda +54 kiloda Balkan üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı. Büyükler Kategorisinde Milli takımda yarışan Necati Pınarbaşı da kumite dalında ikinci oldu.
Milli takım Antrenör Ahmet Çelebi nezaretinde Montenegro’ya giden Erzurumlu iki sporcu, diğer milli karateciler ile birlikte Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadı. Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan’ın da izlediği şampiyonada Türkiye’nin elde ettiği dereceler ülkemizde büyük bir sevinç yaşattı.
Karate Milli takım Antrenörlerinden Ahmet Çelebi, kendilerine şampiyona öncesinde destek vererek Montenegro’ya uğurlayan Çelebisporun ana sponsoru Ahmet Karadayı’ya teşekkür etti. Ayrıca Çelebi, Milli sporcuların sergiledikleri performanstan memnun kaldıklarını belirterek, Türk ve Erzurum karatesinin bundan sonra daha da başarılı olacağına inandığını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 23 Temmuz 2012 12:21
 
TwitterFacebook

Yorumlar  

 
# tebrikCİHAT 20-03-2012 19:27
balkan şampiyonasında derece yapan zeynep ve necatiyi antrönörleri Ahmet çelebi'yi canı gönülden kutluyorum Başarılarınızın devamını bekliyorum.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 
 
# tebrikFATİH VELİOĞLU 17-08-2012 23:22
sporcu kardeşlerimi en içten dilekleimle kutluyorum başarılarının devamını dilrim
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı